Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/autos24.pl/includes/menu.inc).

Czemu przy użytkowaniu auta należy w regularny sposób wymieniać w nim pewne rzeczy.

W każdym samochodzie raz na jakiś czas należy wymienić pewne części, które w pewnym momencie się po prostu się psują lub ulegają naturalnemu zużyciu. Będzie to na przykład dotyczyć żarówek, które mają niemiłą przypadłość palić się zawsze w nieodpowiednim momencie.
Są kierowcy, jacy przejeżdżają na jednym zestawie przez kilkanaście lat i nic im się nie dzieje, a w niektórych modelach aut należy co rok kilka z nich wymieniać. Z tego też powodu dobrym zwyczajem jest posiadanie przy sobie rezerwowego kompletu na wypadek jakiejś awarii. Przede wszystkim konieczna jest żarówka do przedniej lampy, przykładowo taka jak osram d1s. Pamiętać także należy o lampach tylnych praz kierunkowskazach, jeśli chodzi o te ostatnie mogą to być między innymi żarówki osram diadem - świetny artykuł.


wymiana
Author: Sam Howzit
Source: http://www.flickr.com


Bardzo ważna dla długiego życia auta jest systematyczna wymiana oleju. Należy to robić albo co roku, albo po przejechaniu określonej ilości kilometrów. Pamiętać przy tym należy, żeby za każdym razem wybierać olej markowy, o dobre dobranych parametrach. Tym sposobem przedłuży się żywotność silnika, a jednocześnie zagwarantuje jego należyte smarowanie. Doskonale sprawdzają się tu na przykład oleje orlen oil, zaliczane do najwyższej półki tego typu produktów - Co parę lat warto także przyjrzeć się ogumieniu w swoim pojeździe.
Opony Wrocław podczas jeżdżenia po prostu się ścierają, istotny również będzie ich wiek, ponieważ guma wraz z upływającym czasem zaczyna kruszeć i tracić swoje właściwości.

Jeśli chcesz poczytać więcej, istnieje oryginalna strona www (http://autopart.pl/akumulatory-semitrakcyjne) o identycznej tematyce, którą należy przejrzeć. To świetny moment zatem zrób to!

Dlatego też pamiętać trzeba o tym, żeby opony także regularnie zmieniać na nowsze.