Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/autos24.pl/includes/menu.inc).

Cząstki przeznaczone do Alfy Romeo oraz Audi - czyli, jakiego typu bywają historie obu samochodów.

Jaka bywa historia nazwy Alfy Romeo? W jakich latkach powstała marka Audi i w jaki sposób się utrzymuje na daną chwilę na Polskim ryneczku? Co z częściami do tych samochodów - czy posiadają przystępną kwotę? To wszystko i jeszcze więcej w naszym felietonie!


Alfa Romeo to jeden z najmocniej rozpoznawalnych samochodzików osobowych, o tematyce luksusowej i sportowych na globie. Jej powstanie zawdzięczamy ówczesnemu prowadzącemu motoryzacji Alexandre Darracq, który razem z Ugo Stellą założył firmę marki Darracq. Z pewnych powodów firmie nie wiodło się w dobru sposób i wykupioną ja.

Jeśli uznasz, że warto byłoby przeanalizować inny aspekt omawianej kwestii, kliknij tu i przeczytaj ponadto więcej szczegółów (http://www.aristar.pl/dywaniki/).

Nazwano ją Alfa, która ma znaczenie "Anonima Lombarda Fabbrica Automobili" co w wolnym tłumaczeniu na Polski dokładnie znaczy: Lombardzka Fabryka Samochodzików Spółka Akcyjna. Część nazwy "Romeo" został dodany poprzez Nicola Romeo, który to przejął szefostwo nad przedsiębiorstwem. Części Alfa Romeo, w podziękowaniu temu wszystkiemu są dość atrakcyjne . Istnieje możliwość znaleźć również tańsze kawałki, jednak nie zostaną one tak wytrzymałe.


części alfa romeo
Author: spatz_2011
Source: http://www.flickr.com


Marka Audi powstała w 1899 roku dzięki dwójce panom: Augustowi Horh a także Karlowi Benzem. Zakład powstał wewnątrz Kolonii oraz posiadał nazewnictwo "Horch" . W roczku 1901 wyjechał pierwszy samochód ich osobistej konstrukcji, który dał im wiele pozytywnych wizji do patrzenia w przyszłość. Z początku jednakże nie były nazbyt popularne, dopiero kiedy ówczesny lider (August Horh) stworzył nową przedsiębiorstwo pod łacińskim odpowiednikiem własnego nazwiska "Audi" (które znaczy "słuchaj") dało mu to możliwość powoli zacząć wybijać.
Części do Audi, podobnie jak bywa z Alfą Romeo, jest zależna od modelu oraz konkretnej cząstki, którą pragniemy wymienić.


Jeżeli chcesz dobrze się dowiedzieć, jakie są koszta części do obu samochodów, zajrzyj na internet albo porozmawiaj z mechanikiem!